Przeczucia

Serdecznie zapraszam do przeczytania mojej debiutanckiej książki pt. "Przeczucia", wydanej w 2018 r. Na Nieśmiałku znajdziecie pierwsze dwa rozdziały książki - jeszcze przed edycją i redakcją. W druku ten tekst wygląda nieco inaczej...

Będę tu także publikować opowiadania (nie mylić z fanfikami!) z uniwersum "Przeczuć". Spodziewajcie się małego prequela do książki! ;-)


Jest to historia o przyjaźni i pierwszej miłości. Elżbieta Górska przyjeżdża do nowego miasteczka w przeddzień nowego roku szkolnego. Nowe miejsce, nowa szkoła, nowi znajomi.

Pierwszego dnia szkoły Elka poznaje Emilię Zamróz, z którą bardzo szybko się zaprzyjaźnia, choć różnią się od siebie jak ogień i woda. Elka jest nietypową nastolatką, wierzy w jedną prawdziwą miłość na całe życie, marzy o rycerzu na białym koniu. Emilia zaś cieszy się życiem, przyjmuje je takim, jakie jest, bawi ją otaczający ją świat, a jej serce mógłby zdobyć każdy chłopak, który by jej się podobał. Tak jej się przynajmniej wydaje. Bo pewnego dnia okazuje się, że przypadkowe „cześć” może całkowicie zmienić czyjeś życie…

Książka pod znakiem Przeczuć przez duże „p”. Te Przeczucia to nic innego jak wyjątkowa intuicja, jaką posiada Elka. Bohaterka – choć często słucha swoich Przeczuć – stara się kierować też własnym rozumem.

CZYTAJ FRAGMENT...


Zbiór opowiadań o Elce Górskiej. Publikacja już wkrótce!

Komentarze

Popularne:

To tylko pozory - cz.2

Ta Noc - cz.4

Szalik dla Dwojga - Cz. 13

Ta Noc - cz.6

Miraculum FanFiction: Pocałunek prawdziwej miłości - cz. 25