O mnie

Jestem Lena.
Od lat piszę - głównie do szuflady. Bo pisać muszę. Tylko dzięki temu wiele historii, które powstały w mojej wyobraźni, mogły wyfrunąć z mojej głowy, robiąc tym samym miejsce na kolejne opowieści.

I gdzieś w okolicach 2011 roku poznałam dziewczynę, która namówiła mnie na publikowanie opowiadań w Internecie. Tak narodził się mój pierwszy blog. Awaryjność platformy, na której publikowałam, spowodowała, że przeniosłam się na Bloggera.

Pierwszym utworem, który opublikowałam (poza drobnymi felietonikami), była moja pierwsza powieść - "Przeczucia". Dopiero po ukończeniu tej książki uświadomiłam sobie, że blog nie jest dobrym miejscem na publikowanie pisanej na bieżąco powieści - zbyt rozbudowany i długotrwały jest to proces. Niemniej - na pamiątkę tych początków, zostawiłam tu dwa pierwsze rozdziały "Przeczuć". Jeszcze przed redakcją i korektą.

A potem odkryłam cudowny świat fanfiction. To fanfiki stały się niszą, dla której znalazłam dom tutaj, na Nieśmiałku... I tak naprawdę to dzięki nim otworzyłam się świat i nieśmiało powoli wychodzę ze swojego cienia...

Tym, którzy znają mnie z twórczości fanowskiej, jestem bliższa pod imieniem Arolla lub Arolla_Pine, co jest angielską nazwą mojego najstarszego pseudonimu - Limby. Pseudonimu, który swoje początki ma w śmiesznej historii z CB radiem w tle i związany jest z pewnym rysunkiem nauczyciela fizyki... Może kiedyś ją Wam opowiem...

Znajdziecie mnie na:

FB: https://www.facebook.com/LenaKlimka/
Twitter: https://twitter.com/lenaklimka
Instagram: https://www.instagram.com/lena.klimka.official/
Tumblr: https://arolla-pine.tumblr.com/
Wattpad: https://www.wattpad.com/user/Arolla_Pine

i oczywiście na mojej stronie https://lenaklimka.pl 

Komentarze

Popularne:

To tylko pozory - cz.2

Ta Noc - cz.4

Szalik dla Dwojga - Cz. 13

Ta Noc - cz.6

Miraculum FanFiction: Pocałunek prawdziwej miłości - cz. 25